تبلیغات
ورزش10 - شکست خانگی نفت مقابل الاهلی امارات

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1394/06/04/13940604000920_PhotoA.jpg

شکست خانگی نفت مقابل الاهلی امارات


نفت تهران در دیدار رفت از مرحله یک چهارم نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا مقابل الاهلی امارات شکستی تلخ را متحمل شد. این شکست می تواند کار صعود نماینده ایران را دشوار کند.

ورزش10: به گزارش مهر، تیم فوتبال نفت تهران از ساعت ۱۹ امروز در دیدار رفت از مرحله یک چهارم نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف الاهلی امارات رفت که این دیدار در پایان با نتیجه یک بر صفر به سود الاهلی امارات به پایان رسید. نفتی ها در دقیقه ۱۷ با ضربه ایستگاهی پیام صادقیان بر روی دروازه تیم میهمان خطرساز شدند اما توپ از سوی مدافع الاهلی دفع شد. نفت یک دقیقه بعد دوباره بر روی دروازه الاهلی خطرساز شد که در این صحنه علیرضا عزتی توپ را به بالای دروازه الاهلی فرستاد.

در دقیقه ۳۲ این الاهلی بود که بر روی دروازه نفت خطرناک ظاهر شد اما توپ حمدی از روی دروازه نفت به خارج رفت. در واپسین لحظات نیمه نخست نفتی ها به سمت دروازه الاهلی حمله کردند و تعادل رضاوند در محوطه جریمه به هم خورد که داور اعتقادی به پنالتی نداشت. توپ برگشتی از سوی الاهلی با ضربه سری خطرناک از کنار دروازه نفت به بیرون رفت. در دقیقه ۶۳ بازی این الاهلی بود که از روی ضربه سر لیما موفق شد دروازه بیرانوند را باز کند.

نفتی ها پس از آن چندین بار بر روی دورازه الاهلی خطرساز شدند اما موفق نشدند دروازه حریف اماراتی را باز کنند. در دقیقه ۷۱ عزتی با یک ضربه سر خطرناک دروازه الاهلی را تهدید کرد اما توپ از کنار تیر دروازه به بیرون رفت. الاهلی هم در این بازی بیکار ننشست و در دقیقه ۷۸ با شوتی که محمد خلیل زد، دروازه نفت را تهدید کرد. بیرانوند این توپ را به کرنر فرستاد. دو دقیقه بعد باز بیرانوند بود که یک موقعیت صد در صد گل را از الاهلی گرفت.

داور مسابقه، وقت اضافه ای شش ذقیقه ای اعلام کرد با این حال نفتی ها با وجود هجوم همه جانبه بر روی دروازه الاهلی، موفق نشدند بازی را به تساوی بکشند. دیدار برگشت این دو تیم در تاریخ ۲۵ شهریور در امارات برگزار خواهد شد.

_____________________________________________________________________________________________________________