تبلیغات
ورزش10 - اولین برد پرسپولیس با درخشان
Myspace Rainbow Text - http://www.myrainbowtext.com


اولین برد پرسپولیس با درخشان


تیم فوتبال پرسپولیس در هفته نهم لیگ برتر با نتیجه 2 بر یک راه آهن را شکست داد.

ورزش10: به گزارش ارتش سرخ، گل های پرسپولیس را محمد عباس زاده و محمد نوری به ترتیب در دقایق 18 و 27 به ثمر رساندند. شیری تک گل راه آهن را به ثمر رساند.

تیم پرسپولیس در این بازی با ترکیب سوشا مکانی، حمید علی عسگر، رضا نورمحمدی، مایکل اومانا، حسین ماهینی، محمد نوری، رضا حقیقی ، هادی نوروزی ، امید عالیشاه ، مهدی طارمی و محمد عباس زاده به میدان رفت و قضاوت این بازی را هم مهدی سیدعلی بر عهده داشت.

نیمه اول:
تیم پرسپولیس در این نیمه کنترل بیشتری نسبت به حریفش بر بازی داشت. آن ها بارها با نفوذ از جناح راست سعی در رسیدن به دروازه حریفشان داشتند و همین طور روی زدن پاس های داخل عمق به داخل محوطه جریمه برنامه ریزی کرده بودند که ثمره این برنامه تاکتیکی تیم پرسپولیس زدن دو گل بود.

تیم راه آهن هم در دقایق 19 و 37 صاحب موقعیت گلزنی شد که از دست داد. در این نیمه تیم راه آهن دروازبانه اش را تعویض کرد. دروازبان جدید راه آهن امیر عابدزاده بود که به شدت از سوی تماشاگران تشویق شد.

نیمه دوم:
تیم پرسپولیس در نیمه دوم رویکرد تهاجمی کمتری داشت و این راه آهنی ها بودند که سعی داشتند برای جبران نتیجه دروازه حریف را باز کنند. آن ها با نفوذ از کناره ها و ارسال سانتر سعی داشتند مهاجمان خود را صاحب موقعیت کنند اما دفاع پرسپولیس تمام موقعیت هایشان را دفع کرد.

از اواسط نیمه دوم پرسپولیسی ها که سعی در اداره مسابقه و استفاده از ضدحملات داشتند تا حدودی کنترل کار را مانند نیمه نخست در دست گرفته و بعضا باز هم با روش نیمه نخست یعنی نفوذ از کناره ها و یا دادن پاس های عمقی صاحب چندین موقعیت گلزنی شدند که نتوانستند آن ها را تبدیل به گل کنند.

در مجموع در این نیمه موقعیت های گلزنی چندان خطرناکی روی دروازه ها خلق نشد، اما شیری که با تصمیم استیلی به عنوان یار تعویضی وارد میدان شده بود توانست یکی از گل های خورده را جبران کند.

از نکات جالب این دیدار تعویض جالب درخشان بود. سرمربی پرسپولیس در این مسابقه کار عجیبی در تعویض هایش انجام داد. او در نیمه دوم ابتدا محمد عباس زاده را با مهرداد کفشگری و در ادامه امید عالیشاه را با علی فاطمی تعویض کرد اما او در وقت های اضافه علی فاطمی که تازه به میدان رفته بود و ویژگی های تهاجمی داشت را دوباره به بیرون کشید و به جای او میثم حسینی که یک مدافع بود را به زمین فرستاد.

________________________________________________________________________________________________________________