تبلیغات
ورزش10 - تساوی تیم ملی فوتبال ایران مقابل ترکمنستان
http://static2.varzesh3.com/files/picture/thumb/01001832.jpg

تساوی تیم ملی فوتبال ایران مقابل ترکمنستان


تیم ملی فوتبال ایران نخستین دیدار خود در مرحله انتخابی جام جهانی و جام ملت های آسیا برابر ترکمنستان را با تساوی به پایان رساند تا اولین دو امتیاز در این مرحله را از دست بدهد.

ورزش10: به گزارش بولتون نیوز، در ادامه دیدارهای هفته دوم از مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و جام ملت‌های ۲۰۱۹ امارات، بعد از ظهر امروز سه‌شنبه تیم ملی فوتبال ایران از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه اسپرت تاپلومی به مصاف تیم ملی ترکمنستان رفت که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

تیم ملی فوتبال ایران در این دیدار با ترکیب علیرضا حقیقی، پژمان منتظری، محمد حسین کنعانی زادگان، وریا غفوری، احسان حاج صفی، آندرانیک تیموریان، خسرو حیدری، مسعود شجاعی، وحید امیری(۶۷ رضا قوچان نژاد) مهدی ترابی و سردار آزمون به میدان رفت.

شاگردان کارلوس کی روش در شروع این دیدار نمایش خوبی داشتند و خیلی زود به گل برتری رسیدند و می توانستند بر تعداد گل های خود اضافه کنند اما استفاده نکردن از موقعیت ها و زمین نامناسب ورزشگاه این فرصت را از آنها گرفت.

درحالی که تیم ملی ایران خود را برنده نیمه اول می دانست، این تیم ترکمنستان بود که با عبور از خط دفاعی ایران از جناح راست توپی را روی دروازه مهمان ارسال کرد که این توپ زمینی درون محوطه شش قدم به مینگازوف رسید و او با ضربه ای آرام دروازه را باز کرد.

در نیمه دوم تیم ملی فوتبال ایران حملات زیادی را روی دروازه میزبان خود پی ریزی کرد اما بی برنامگی و سردرگمی بازیکنان باعث شد هیچکدام از این موقعیت ها به گل تبدیل نشود.


__________________________________________________________________________________________________________