تبلیغات
ورزش10 - زمان بازگشت کیروش
Myspace Rainbow Text - http://www.myrainbowtext.com

زمان بازگشت کی روش


رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان از زمان آمدن کارلوس کی‌روش به ایران ابراز بی‌اطلاعی کرد.

ورزش10 : به گزارش شهر خبر، علی کفاشیان با رد این موضوع که قرار است کارلوس کی‌روش شنبه آینده به ایران بیاید اظهار داشت: هنوز زمان آمدن کارلوس کی‌روش به ایران مشخص نیست. ما هنوز ایمیل پیشنهاد خود را برای او نفرستاده‌ایم.

 رئیس فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سؤال که چه زمانی این کار را انجام خواهید داد، گفت: فعلاً عجله‌ای نداریم. شما هم کمی صبور باشید.

کفاشیان همچنین در گفت‌وگو با خبرنگاران درباره اینکه آیت‌اللهی گفته کفاشیان یک سال پیش با فرکی مذاکراتی داشته است، خاطرنشان کرد: این بحث مربوط به یکسال قبل و پیش از جام جهانی است و یک مطلب قدیمی بوده که آن را پیش کشیده‌اند.

وی درباره بحث پیشنهاد پنج گزینه به عنوان دستیاران کی‌روش هم تأکید کرد: این بحثی بوده که در هیئت رئیسه مطرح شده و در حد پیشنهاد بوده است. نظر خود ما این است که کی‌روش دستیارانش را پیشنهاد دهد و بعد ما در فدراسیون در مورد انتخاب آنها نظر بدهیم.

رئیس فدراسیون فوتبال با تأکید بر اینکه هیچ گزینه دیگری غیر از کی‌روش در حال حاضر برای هدایت تیم ملی مطرح نیست، در واکنش به اظهارات وزیر ورزش که گفته است گزینه‌های بهتری برای این پست در نقاط مختلف جهان وجود دارند، اظهار داشت: اکنون بحثی در مورد این مسائل نداریم. چهار پنج ماه بیشتر تا جام ملت‌ها باقی نمانده است. ما در دوره گذشته هم افشین قطبی را با وجود راه نیافتن تیمش به جام جهانی تا جام ملت‌ها نگه داشتیم. بهتراست شما هم صبور باشید. امیدواریم با آمدن کی‌روش تیم ملی به خوبی برای حضور در جام ملت‌ها  آماده شود.

وی در خصوص اینکه عزیزی خادم نام پنج مربی پیشنهادی هیئت رئیسه را اعلام کرده است گفت:‌ بهتر است آقای عزیزی خادم کمی سعه صدر داشته باشد.

کفاشیان همچنین درباره وضعیت تیم امید برای حضور در مسابقات آسیایی اینچئون عنوان کرد: تیم ما نسبت به دوره قبلی جوان‌تر شده و تمام بازیکنان زیر 23 سال هستند و بازیکنان بزرگسالی به این تیم نیاورده‌ایم. بیشتر آنها نیز در لیگ برتر بازی می‌کنند و بسیار توانمند هستند. معتقدم اگر بازیکنان تمرکز لازم را داشته باشند می‌توانند نتیجه هم بگیرند.

وی با بیان اینکه از وینگادا خواستیم تا تیم را برای مسابقات مقدماتی المپیک آماده کند، افزود: هدف اصلی ما حضور در مسابقات المپیک 2016 است اما مسابقات آسیایی نیز می‌تواند ارزیابی خوبی برای تیم امید باشد.

رئیس فدراسیون فوتبال همچنین بار دیگر به بحث تمدید قرارداد کی‌روش اشاره و عنوان کرد: امیدواریم در این خصوص اتفاقات خوبی رخ دهد. ما قرارداد را برای کی‌روش ایمیل خواهیم کرد که متن آن همان توافقات قبلی است و براساس صحبت‌هایی که کرده‌ایم متن را تنظیم کرده‌ایم. قرار است متن قرارداد را برای او بفرستیم تا اگر راضی بود قرارداد نهایی را تنظیم کنیم.

کفاشیان در پایان در پاسخ به این سؤال که آیا اکنون لیوان در دست خودش است یا وزیر ورزش هم به فدراسیون فوتبال مشاوره‌ای می‌دهد، گفت: لیوان به صورت کامل دست ماست اما اگر وزیر ورزش هم بخواهد مشاوره‌ای بدهد استقبال می‌کنیم.

_____________________________________________________________________________________________________________